Visa Kredi Kartları

Vize. Açıkça en bilinen kredi kartı şirketlerinden biri olan Visa sembolü dünya çapında biliniyor. Birçok farklı Visa kredi kartı türü sunulmaktadır ve bu makale size şirket hakkında daha iyi bir fikir vermek için bazılarını gözden geçirecektir.

Visa kredi kartları gerçekte Visa Company tarafından dağıtılmamaktadır, yalnızca Visa standardını destekleyen bankalar tarafından dağıtılmaktadır, bu nedenle oranlar farklı olabilir.

Visa Classic, en yaygın görülen kredi kartlarından biridir. Basit, esnek ve dünya çapında kullanılabilen ideal bir ilk karttır. Birçok farklı banka bu tür bir kart verir.

Güvence altına alınan Visa, kredi oluşturmaya başlamanın veya kötü kredinin yeniden oluşturulmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. Depozito yatırarak, bu kart için onaylanacağınızı etkin bir şekilde garanti edebilirsiniz.

Geçmişi yerleşik olanlar için Visa Gold bir sonraki adım olabilir. Genellikle daha düşük APR oranları ve daha yüksek kredi limitleri içerir. Kredi dünyasının üst kademelerinde yer alanlar için Visa Platinum, kredi mükemmelliği için bir standarttır. Olağanüstü düşük oranlara ve yüksek kredi limitlerine sahip olan bu kart, Visa kredi kartlarının kişisidir.

Unutmayın, herhangi bir borcu ödemeden önce aylık ödemeleri karşılayabildiğinizden emin olun, bu kredi notunuzu yükseltmeye devam edecek ve kademeli olarak kartlar ve her türlü kredi için daha iyi teklifler alabileceksiniz. Ayrıca, 6 aylık yüzde 0 yıllık faiz oranları gibi çok daha düşük faiz oranlarını kabul etme olasılığınız daha yüksek olacaktır.

Burada listelenen çeşitli türleri öğrendikten sonra, genellikle hangi kartın size uygun olduğunu anlayabilirsiniz. Kartı sunan bir banka bulun ve Visa kart sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir