Visa Business Kredi Kartları

Visa Business Kredi Kartı, bugün iş piyasasına hizmet veren en popüler ticari kredi kartlarından biridir. İşletmelerin iyi nakit yönetimine olan ihtiyacı takdir ettiklerini kabul eden Visa, iş adamlarına satın alma kolaylığı, maliyet tasarrufu, ihtiyaç duyduklarında krediye anında erişim ve Visa işlerinden tahsil edilen tüm işletme giderlerinin eksiksiz, ayrıntılı raporlamasını sağlamak için tasarlanmış ticari kredi kartları sunmaktadır. kredi kartları.

Visa iş kredi kartları, Visa’ya bağlı birçok vericiden herhangi birinden alınabilir. Kredi kartı paketleri büyük olasılıkla bir verenden diğerine farklılık gösterebilir, ancak Visa markası altında verilen herhangi bir ticari kredi kartı için evrensel olarak geçerli olan bazı özellikler vardır. Bu evrensel özellikler, ayrıcalıklar ve avantajlar tipik olarak şunları içerecektir:

Visa Business Kredi Kartları

Araç Kiralama Çarpışma Hasarından Feragat
Tüm Visa Business kredi kartı sahipleri, çarpışma veya hırsızlık nedeniyle oluşabilecek zararlar için ek ücret alınmadan teminat altındadır


Araç Kiralama Çarpışma
Hasarından Feragat
Tüm Visa Business kredi kartı sahipleri, çarpışma veya hırsızlık nedeniyle oluşabilecek zararlar için ek ücret alınmadan teminat altındadır. Bu avantaj, iş yeri kredi kartınızla ödemesini yaptığınız kiralık bir aracın kapsanan zararlarını onarmak veya değiştirmek için ortaya çıkan masrafları size geri öder. Tek koşul, aracın yalnızca iş amaçlı kullanılmış olmasıdır. Aracı uygun Visa Business kredi kartınızla kiraladığınızda, kiralama şirketinin kendi çarpışma hasarından feragatname sunması durumunda reddetmeyi unutmayın. Bu, Vize kapsamınızı etkinleştirecektir. Kiralama şirketi kararlıysa ve poliçesini satın almanız konusunda ısrar ediyorsa, sosyal haklar yöneticinizi arayın. Kiralanan aracın çalınması veya hasar görmesi durumunda, bir başkasıyla konuşmadan önce ilk olarak Visa sosyal hakları yöneticisini arayacaksınız. Daha sonra nasıl ilerleyeceğiniz konusunda size tavsiyede bulunacaktır.

Satın Alma Güvenliği ve Genişletilmiş Koruma
Satın alma güvencesi avantajı, ticari kredi kartı sahibine, Visa ticari kredi kartınızla tamamen ödediğiniz uygun kişisel mülk için değiştirme, onarım veya geri ödeme hakkı sağlar (talep başına 10.000 ABD dolarına kadar ve işletme kredi kartı sahibi başına toplam 50.000 ABD dolarına kadar) . Genişletilmiş koruma, orijinal üreticinin garanti süresini iki katına çıkarır. Bu süre 12 aydır.

Ticari kredi kartınızda başkaları için satın alınan hediyeler bu avantaj kapsamındadır


Ticari kredi kartınızda
başkaları için satın alınan hediyeler bu avantaj kapsamındadır. Tek zorluk, sizden bir talepte bulunmanızın istenecek olması ve hedeflenen alıcının, iddiayı kanıtlayan belgeler sağlamasının istenecek olmasıdır. Visa ticari kredi kartı makbuzlarının kopyalarını ve mağaza makbuzlarını saklama alışkanlığını geliştirmelisiniz, çünkü bu makbuzlar, başvurabileceğiniz herhangi bir talep için destekleyici belgeler olarak istenecektir.

Visa satın alma güvencesi ve genişletilmiş koruma ticari kredi kartı avantajları kapsamına girmeyen öğeler veya durumlar için çok sayıda istisna vardır, bu nedenle bunları dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz.

Seyahat Acil Yardım
Visa Business kredi kartı sahiplerine, gerektiğinde uygun acil servislerden 24 saat yardım sağlanmaktadır


Seyahat Acil Yardım
Visa
Business kredi kartı sahiplerine, gerektiğinde uygun acil servislerden 24 saat yardım sağlanmaktadır. Avantaj sizi, yakın aile üyelerinizi ve iş ortaklarınızı kapsar. Ticari kredi kartı sahiplerine yönelik bu özel hizmet, iletişim yardımı ve yönlendirme sağlar. Ambulanslar, doktorlar, hastaneler ve römorkör dahil olmak üzere bu acil durum hizmetlerinin tedarikçilerinden kaynaklanan tüm masraf ve masraflardan yine de sorumlu olacaksınız. Bunun tersi, acil servislerin büyük çoğunluğu Visa markasını bildiği ve kabul ettiği için bunları kartınızla ödeyebilmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir