Visa Öğrenci Kredi Kartları: Ders İçeren Plastikler

18 yaşındayken, güzel ve huzursuzken, parmaklarınızın ucunda muazzam bir güç harcamaktan daha güçlü ne olabilir? Cevap hiçbiri ve tam da bu yüzden Visa öğrenci kredi kartları bu kadar popüler ve bağımlılık yapıyor.

Visa öğrenci kredi kartlarıyla, üniversite öğrencileri eğlenceli yollarını bir mil genişliğindeki satın alma listesine kolayca kaydırabilir.

Visa Öğrenci Kredi Kartları: Ders İçeren Plastikler

Fayda
Visa öğrenci kredi kartları kullanışlı oldukları için oldukça popülerdir


Fayda
Visa öğrenci kredi
kartları kullanışlı oldukları için oldukça popülerdir. Bunları örneğin öğrenci kredilerini ödemek için kullanabilir veya dönüştürülebilir arabanızın gazını artırabilirsiniz. Bunları yiyecek, giyim eşyası, mobilya ve hatta uçak bileti satın almak için kullanabilirsiniz! İstatistikler, ortalama bir üniversite öğrencisinin ödenmesi gereken öğrenci kredilerinde en az 60.000 $ borcu olduğunu göstermektedir. Hiçbir yarı zamanlı iş bir yılda, hatta beş yıl içinde bile bu kadar ödeme yapmadığından, vize öğrenci kredi kartları genellikle cennetten bir manna olarak görülür.

Yakalayış
Bununla birlikte, cennetten gelen manna bile bir yakalama ile gelir. Bu senaryoyu düşünün. Sen bir öğrencisin. Bir şeyi seviyorsun. Kredi kartınızı çıkarın ve kaydırın. Satın aldığınız ürün için neşeyle eve dönüyorsunuz. Hikayenin burada ve bu şekilde bittiğini düşünüyorsanız, ne yazık ki yanılıyorsunuz. Birçok üniversite öğrencisi kredi ve ödemenin el ele gittiğini unutur. Satın alırlar ve şimdi aldıkları şeyi sonradan ödemek zorunda kalacaklarını rahatlıkla unuturlar.

Visa öğrenci kredi kartlarının sahiplerine muazzam bir satın alma gücü vermesi durumu daha da kötüleştiriyor


Visa öğrenci kredi
kartlarının sahiplerine muazzam bir satın alma gücü vermesi durumu daha da kötüleştiriyor. Kendinizi şu ve bu şekilde suçlamaktan alıkoymanız çok daha zor olacaktır.

Sorumlu Şekilde Kaydırma
Visa öğrenci kredi kartı olanlar arasındaysanız, aşağıdakileri yaparak borca ​​düşmediğinizden emin olun:

1


1
. Zamanında ödeme yapın.
Taşınma planlarınız varsa, iletişim bilgilerinizi sizin için güncelleyebilmeleri için kredi kartı sağlayıcınızı bilgilendirin. Adres hatalarından dolayı kredi kartı faturaları sıklıkla kaybolmaktadır. Mümkün olduğunca ödemelerinizin gerisinde kalmayın. Bazı sağlayıcılar geç ödemeler için 30 ABD doları kadar ücret alır. Ek olarak, bir ödemeyi çok fazla kaçırırsanız, faiz oranlarını da yükseltirler.

2. Ekstra kredi istemeyin.
Ekstra kredi sizi yalnızca daha fazla borç almaya çeker. Yapmanız gereken, kısıtlayıcı bir kredi limitiyle gelen vize öğrenci kredi kartlarını aramaktır. Kredi limitinizde 500 $ ile 4.000 $ arasında değişen bir kısıtlama, gereksiz satın alımları caydıracaktır.

3


3
. Kısıtlayıcı bir kredi limiti istemiyorsanız, bunun yerine neden güvenli bir kredi kartı almıyorsunuz?
Güvenli bir kredi kartıyla ilgili en iyi şey, kredi limitinizin belirli bir bankadaki birikimlerinize bağlı olmasıdır. Yani, asla sahip olmadığınız parayı harcayamazsınız.

4. Nakit avanslar konusunda çıldırmayın.
Kaydırılan satın alma işlemlerinizle aynı orana sahip olduklarını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Nakit avans faiz oranları tipik olarak daha yüksektir.

Visa öğrenci kredi kartları size karşı değil, sizin için çalışmalıdır


Visa öğrenci kredi
kartları size karşı değil, sizin için çalışmalıdır. Vize öğrenci kredi kartınızın nihai amacı, sizi büyük bir borca ​​itmek değil, ihtiyaç duyduğunuzda kurtarmak olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir