Tatil ve Kredi Kartları

Her yıl çoğumuz tatile gideriz. Tatil, rahatlamanın ve hayatın günlük baskısından uzaklaşmanın harika bir yoludur. Tüm Amerikan ailelerinin yarısından fazlası tatillerini Nisan ve Eylül ayları arasında yapıyor, bu da seyahat için çok para harcadıkları anlamına geliyor. İster yurt dışı ister yurt içi seyahat olsun, gerçekten farkına varmadan önce bir servet harcayabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi, nakit veya çekle seyahat etmek her zaman akıllıca bir karar değildir. Kredi kartınız varsa araba kiralamak, uçaklarda uçmak veya otellere giriş yapmak çok daha kolay bir iştir. Kredi kartlarınızı yalnızca büyük alışverişler için kullanmaya karar verseniz bile, seyahat deneyiminin çok daha sorunsuz bir süreç olacağını göreceksiniz.

Tatil ve Kredi Kartları

Nakit veya çeklerin aksine, kredi kartları belgelerinizi ve makbuzlarınızı işlemeyi çok daha kolay hale getirir


Nakit veya çeklerin
aksine, kredi kartları belgelerinizi ve makbuzlarınızı işlemeyi çok daha kolay hale getirir. Bir şey satın alırsanız, bu satın alma işleminin kayıtları kredi kartı üreticinizle yapılır ve bir şey olursa her zaman geri dönebilirsiniz. İşler önceden haber verilmeden ters gidebilir, bu nedenle bir felaket durumunda her zaman bir yedekleme planı veya kanıt olarak sahip olmak isteyeceksiniz. Bir kredi kartıyla yapmanız gereken tek şey, hesap özetinize tekrar bakmak ve satın aldığınız her şeyi bulması kolay tek bir yerde bulacaksınız.

Kredi kartlarını kullanmak ve takip etmek nakit paradan çok daha kolaydır. Bir eğlence parkına veya tatil köyüne gitmeye karar verirseniz, paranın üstesinden gelmek için biraz hantal olduğunu göreceksiniz. Büyük miktarda nakit taşımak, tavsiye edilmese de, takip etmek zor olabilir. Kredi kartları daha az yer kaplar ve bunları cebinizde tutabilirsiniz.

Bir şey için ödeme yapmanız gerektiğinde, nakit olarak saymanıza gerek yoktur, sadece kredi kartınızı verin ve makbuzunuzu imzalayın


Bir şey için
ödeme yapmanız gerektiğinde, nakit olarak saymanıza gerek yoktur, sadece kredi kartınızı verin ve makbuzunuzu imzalayın. Http://www.trustedreviews.info/money/ adresinde ABD Vatandaşları için Garantili ABD Hükümeti Bağışı usm / index.html

Kredi kartınız yoksa, her zaman sadece tatil amaçlı alabilirsiniz. Takip edilmesi daha kolay olmasının yanı sıra, kredi kartlarına sahip olmanın birçok faydası vardır. Satın aldığınızda size nakit geri veya ödül verecek olanlar da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kredi kartı var. Nakit geri ödeme, normalde harcadığınız tutarın küçük bir yüzdesidir ve size ay sonunda verilir.

Bazı kredi kartları, harcadığınız her dolar için size ödül puanları verir ve bu, çeşitli ürünler sunan birkaç satıcıda kullanılabilir


Bazı kredi kartları,
harcadığınız her dolar için size ödül puanları verir ve bu, çeşitli ürünler sunan birkaç satıcıda kullanılabilir. Nakit geri ödeme her zaman harika bir şey olsa da, birçok insan ödül kartlarının da aynı derecede iyi olduğunu düşünür. Tatilinizin tadını çıkarabilir, hemen hemen istediğiniz her şeyi satın alabilir ve harcadığınız paranın, tatiliniz bittiğinde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer şeyleri satın almanıza yardımcı olacağını bilirsiniz. Aslında bunu pastanı yemek olarak düşünebilir misin?

Sonuç olarak, kredi kartları tatilinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştırabilir. Kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde ödül ve nakit geri kazanabilirsiniz. Gitmek için tercih edilen yolun nakit olduğunu düşünseniz de, aslında kredi kartlarını tercih eden birkaç tüccar var. Daha profesyoneldirler ve sizin için nakit ya da çeklerden daha kolaydır. Aracınızı gazdan alternatif yakıta dönüştürmek için 5.000 $ ‘a kadar kazanın. ABD Vatandaşları için ABD Hükümeti Hibesi. ÜCRETSİZ 79 $ ‘lık Gov Grant kitabınızı isteyin!

İyi bir krediye sahip olmanız koşuluyla, bunları elde etmek de kolaydır


İyi bir krediye
sahip olmanız koşuluyla, bunları elde etmek de kolaydır. Kredi kartınız yoksa, bir sonraki tatilinize çıkmadan önce bir kredi kartına bakmalısınız. Yapmanız gereken tek şey, en sevdiğiniz şirketi çevrimiçi aramak ve web siteleri aracılığıyla başvurmak – normalde birkaç dakika içinde yanıt alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir