Kredi kartı borcunu öde

Kredi kartı borcunu ödedikten sonra

Kredi kartı borcu, kredi kartı kullanımında sorumsuz ve disiplinsiz bir çok kişinin karşılaştığı çok büyük bir sorundur. Bazıları hayatlarındaki talihsiz bir olay / acil durum nedeniyle kredi kartı borcu almış olsa da, çoğu insan kendi yanlış işlemlerinden dolayı (yani kredi kartı borcunun yanlış kullanılması) kredi kartı borcu taşımaktadır. Kredi kartı borcunu ödemenin birçok yolu vardır ve pek çok insan bunu başarır (yani kredi kartı borcunu ödeyebilir). Kuşkusuz, kredi kartı borcunu ödeyebilmek gerçekten başlı başına büyük bir başarıdır, çünkü herkes kredi kartı borcunu ödeyemez. Sonunda kredi kartı borcunu ödemek için çok disiplin, kısıtlama, planlama ve azim gerekir. Ancak, kredi kartı borcunu ödemekten daha çok kredi kartı borcunu ödeyebilmekten daha fazlası var.

Kredi kartı borcunu öde

Burada kredi kartı borcunu başarıyla ödedikten sonraki hayattan bahsediyoruz


Burada kredi kartı
borcunu başarıyla ödedikten sonraki hayattan bahsediyoruz. Daha önce de belirtildiği gibi, kredi kartı borcunu ödemeye çalışan tüm insanlar arasında herkes kredi kartı borcunu ödeyemiyor, yani bazı başarısızlıklar da var. Ancak, bazı kişiler kredi kartı borcunu ödemeyi başardıktan sonra başarısız olur. Bunlar, kredi kartı borcunu ödedikleri anda kendilerini serbest bırakan ve bir harcama çılgınlığına giren insanlar. Kısa süre sonra bu kişiler yine bir kredi kartı borcuyla gelirler ve yine kredi kartı borcunu ödemeye çalışırlar. Dolayısıyla, sadece kredi kartı borcunu ödemek yeterli değildir, kredi kartı borcunu ödedikten sonra bile borçsuz bir statüyü sürdürmek aynı derecede önemlidir; ancak o zaman kredi kartları dünyasında stressiz bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Bu yüzden derslerinizi iyi öğrenin ve başka bir kredi kartı borcuna giden yolda kendinizi serbest bırakmayın. Kredi kartı borcunuzu ödemeye çalışırken uyguladığınız kuralların çoğu, kredi kartı borcunuzu ödedikten sonra da geçerliliğini koruyacaktır. Kredi kartı borcunuzu ödedikten sonra bile halletmeniz gereken şeylerin kısa bir özeti:
1) Fazla harcamayın. Gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şey için satış tekliflerine teslim olmak, aşırı harcamaya yol açan büyük bir hatadır.
2) Her zaman kredi limitinizin% 70’i dahilinde kalın.
3) Kredi kartı fatura ödemelerini zamanında ve eksiksiz yapın.
4) 2’den fazla kredi kartı hesabına sahip olmayın (ikisi herkes için yeterlidir)

Bunlar sadece çok basit şeyler; kendi deneyim ve bilginize göre daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir